Polecamy...

Dodatkowe usługi w hotelach

24 Kwiecień
2017

Praktycznie w każdym hotelu przygotowuje się rozwiązania, które mają ułatwiać walkę o gości. Nie ma się co dziwić, że ta przygotowywana oferta jest na coraz lepszym poziomie. Między innymi przygotowuje się takie rozwiązania, które mają sprawić, że komfort będzie wyższy. Dostępne są sale konferencyjne, pranie prasowanie, budzenie dla gości, przechowalnia bagaży czy dostęp do sejfu.

Barek

W pokojach hotelowych obecnie pojawia się barek, gdzie każdy gość może sięgnąć po różnorakie przekąski oraz napoje. Mogą z nich korzystać za dodatkową opłatą. Rozliczenie następuje przy wyjeździe z hotelu, obok znajduje się cennik.

Kawa i herbata

Goście hotelowi obecnie mogą korzystać z dostępnej kawy i herbaty praktycznie bez ograniczeń, każdy może sam sobie ją przygotowywać. Dostępne są ekspresy, obok, których przygotowuje się dla gości również propozycje z różnymi kawami i herbatami.

W całym hotelu

Oczywiście liczne udogodnienia muszą pojawiać się poza pokojami gości. Miedzy innymi właśnie dlatego goście mogą obecnie korzystać ze SPA, masaży, siłowni, kortów tenisowych. Każdy z gości ma w hotelu czuć się perfekcyjnie i dlatego właśnie przygotowuje się tak wiele różnych udogodnień, z jakich będzie można korzystać.

Internet

Obecnie jest to dla ludzi podstawa i dlatego nie ma się co dziwić, że hotele przygotowują oczywiście u siebie dostęp do sieci. Najczęściej jest to już internet szerokpasmowy, oferta przygotowywana jest w taki sposób, że goście mają dostęp do sieci bezprzewodowej i na terenie całego hotelu będzie można z niej bez ograniczeń korzystać.

Wyżywienie w hotelach

Al

Propozycja, w ramach której goście mają pełne wyżywienie, dostęp do przekąsek i napojów, ograniczenie dotyczyć będzie części alkoholi.

UAl

Pakiet, w którym będzie wyżywienie, uzupełnione bardzo często przez bazę dobrych alkoholi i dodatkowo pakiety usług, poprawiających komfort wypoczynku a wieć między innymi SPA, masaże.

OV

Brak wyżywienia w pakiecie, opcja dla tych gości, którzy najwięcej czasu spędzają na zwiedzaniu i nie będą długi czas w hotelu, najczęściej całe dnie.

BB

Pakiet ze śniadaniem dla gości

HB

Oprócz śniadania również obiadokolacja

FB

Dostępne są dla gości śniadanie, obiad i kolacja. Dobra opcja, gdy ktoś będzie wychodził na kilka godzin z hotelu, nie na cały dzień.

SC

Goście nie będą mieli gotowego wyżywienia, ale przygotowuje się dla nich kuchnię, gdzie samodzielnie mogą zajmować się przygotowywaniem posiłków.

PP

Posiłki przygotowywane są dla grup turystycznych i realizowanego przez nie programu

ZPR

Hotel organizuje wydarzenie, do którego charakteru dopasowuje rodzaj posiłków.

Autor

Dagmara Tomczyk

Organizator imprez okolicznościowych

To może Cię zainteresować